KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13005113
nr 1300 5113
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, komposition, 48x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:13:14
100 kr
200 kr